Úvodní stránka  >  Elektronické systémy do automobilů  >  Elektronické plašiče škůdců  >  Deramax® Trap

Deramax® Trap

Deramax® Trap

Deramax® Trap - Ultrazvukový plašič divoké zvěře
Balení: 1 kus
Objednávací číslo: 1 80 200
Výrobce: Deramax Deramax

MO cena:

690,00 Kč (s DPH)
570,25 Kč (bez DPH)
Kusů:

Deramax® Trap
Ultrazvukový plašič (odpuzovač) divoké zvěře

Kvalitní pulzní ultrazvukový plašič (odpuzovač) divoké zvěře. Napájení 9 V baterií. 12 měsíců provozu na 9 V lithiovou baterii.

Využití plašiče Deramax-Trap
Ultrazvukový plašič (odpuzovač) Deramax-Trap je elektronické zařízení, které slouží k ochraně venkovních prostor před divokými zvířaty jako je srnčí, jelení, divoká zvěř, lišky a zajíci. Škůdci jsou trvale obtěžováni ultrazvukovými signály plašiče a v krátkém čase opouští chráněný prostor. Plašič divoké zvěře Deramax-Trap pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Provoz přístroje je zcela ekologický, bez využití chemických prostředků.

Deramax-Trap je plašič s bateriovým napájením. Pokud je ale v místě plánovaného využití plašiče k dispozici elektrický proud, pak vždy doporučujeme využít raději plašič Deramax-Leon, který disponuje několikanásobně vyšším výkonem oproti plašiči Deramax-Trap. Pokud máte tedy k dispozici zásuvku, doporučujeme proti divoké zvěři použít s výhodou plašič Deramax-Leon.

Deramax-Trap je plašič divokých zvířat ale má vliv i na domácí kočky, či psy. Není ale nutné řešit nějaká zvláštní opatření stran domácích zvířat. Zcela postačuje, když má domácí zvíře možnost volně odejít z prostoru chráněného přístrojem. Přístroj Deramax-Trap tedy vašemu domácímu zvířeti neublíží, jen se bude zvíře tomuto prostoru vyhýbat. Vždy ale dbejte, aby domácí zvíře mělo možnost odejít z chráněného prostoru, a nikdy nesmí být tento typ plašiče (odpuzovače) použitý na zvíře zavřené v kotci apod.

Vlastnosti plašiče Deramax-Trap
Plašič Deramax-Trap generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro divokou zvěř velmi nepříjemné, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští. Díky propracovanému zapojení a použití kvalitních součástek udrží jedna 9 V baterie přístroj v chodu až 12 měsíců.

Cílová skupina škůdců: Srnčí, jelení, divoká zvěř, lišky, zajíci.
Typ plašiče: Ultrazvukový (zcela bezhlučný). Pulzní ultrazvukový plašič.
Účinný dosah (venku a bez odrazových ploch): Dosah až 13 metrů v úhlu 140 stupňů.
Vestavěný vypínač: Ano.
Vliv na člověka: Žádný.
Vliv na domácí zvířata: Přístroj má vliv na psy, kočky, koně, ovce, hlodavce.

Plašič Deramax-Trap má bateriové napájení pomocí jednoho kusu 9 V destičkové baterie.

Základní vlastnosti plašiče Deramax-Trap, které jej odlišují od obdobných produktů:
• Vysoký výkon
• Široký účinný úhel záběru
• Bezpečnost
• Odolnost vůči vodě a prachu

Bezpečnost a komfort provozu plašiče Deramax-Trap
Deramax-Trap pracuje v oblasti ultrazvuku, neruší své okolí nepříjemným hlukem a je zcela tichý. Tento plašič samozřejmě splňuje zákonné limity stanovené pro max. hladinu ultrazvuku, ale naše interní pravidla jdou nad rámec platných zákonů a berou v potaz i současné lékařské vědecké práce a doporučení mezinárodní zdravotnické organizace v souvislosti s využitím ultrazvukového signálu, a tak je zajištěna naprostá bezpečnost uživatelů tohoto plašiče. Současně nemá tato plašička na kuny a hlodavce žádný negativní vliv na domácí nebo hospodářská zvířata jako jsou např. psi, kočky, koně, drůbež, exotické ptactvo apod.

Rozsah účinnosti plašiče Deramax-Trap
Při použití ve venkovních prostorách je dosah tohoto plašiče až 13 metrů v úhlu cca 140 stupňů. Plašič disponuje nejen vysokým výkonem ale speciální konstrukce přístroje zajištuje dosažení velmi širokého účinného úhlu záběru 140 stupňů, přičemž i na hranici deklarovaného úhlu záběru (tedy mimo hlavní směr vyzařování signálu) generuje plašič stále minimálně 80 % deklarované hladiny akustického tlaku.

V jednom místě může být umístěno libovolné množství ultrazvukových plašičů a jejich signály se nijak negativně neovlivňují. Naopak, běžně se pro ochranu zejména větších, nebo více členitých prostor využívá více plašičů, protože větší množství plašičů (odpuzovačů) instalovaných v jednom místě znamená výrazně vyšší celkovou účinnost.

Technické údaje
- Napájení: 1ks 9V baterie (6F22) (baterie není součástí dodávky)
- Umístění: Vnitřní i venkovní. Zařízení je odolné vůči vodě a prachu, každopádně umístěním např. pod stříšku apod. prodloužíte jeho životnost.
- Účinný dosah (venku a bez odrazových ploch): 13 metrů. Úhel záběru 140 stupňů.
- Hladina akustického tlaku: 85dB. LAmax, efektivní hodnota (TrueRMS).
- Napájecí napětí: 9V
- Výdrž baterie: 1 rok při použití lithiové baterie, 6 měsíců při použití alkalické baterie
- Okolní teplota: - 20°C až + 60°C
- Rozměry: 105 mm x 60 mm x 40 mm (s montážními úchyty)
- Hmotnost: 0,072 kg
- Země původu: Česká republika

Tisk produktu   Zaslat na email

Předchozí produkt   Následující produkt

Na obj.


Deramax® Trap

Nové produkty


Uživatel nepřihlášen, PŘIHLÁSIT | REGISTRACE

0 položek za 0 Kč KOŠÍK

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Obchodní podmínky |  Dodací podmínky  |  Reklamační řád

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.