Úvodní stránka  > O nás

O nás

Společnost AUNIKA se od roku 1992 věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji automobilových zabezpečovacích systémů, auto Hi-Fi a auto-elektro příslušenství. V současné době zastupujeme řadu zahraničních firem zejména z Itálie, Velké Británie, Francie, Švédska a Německa a v nabídce najdete i zboží několika českých a slovenských firem. Mezi naše nejdůležitější zahraniční partnery patří:

Calearo – přední světový výrobce autoantén pro GPS, GSM a autorádia, OEM dodavatel VW, Škoda, Audi, Nissan, Renault, Ferrari....

Macrom - multimediální systémy, navigace, monitory, DVD a autohifi komponenty

TELEFUNKEN - tradiční německý výrobce špičkových autorádií a navigačních systémů

Autosonik – široký sortiment multimédií a autohifi

ACV – příslušenství pro autohifi instalace: plastové adaptéry reproduktorů as autorádií, propojovací adaptéry, instalační materiál, příslušenství pro montáže mobilních telefonů apod.

Mecatron – příslušenství pro autohifi instalace: plastové adaptéry reproduktorů as autorádií, propojovací adaptéry, instalační materiál, příslušenství pro montáže mobilních telefonů apod.

Connect 2 – adaptéry pro OEM autorádia, CD měniče, ovládání autorádií z volantu, externí displeje apod.

STP -izolační materiály pro zlepšení akustických vlastností, potlačení rušivých vlivů a zlepšení tepelně izolačních vlastností

I.M.P. – výrobce konektorů, kabelových ok, izolačních krytů, pojistek a dalších elektro komponentů nejen pro obor autoelektro

SPAL – autoalarmy elektrické stahování oken, parkovací systémy a další elektronické systémy do automobilů

C.M.A. (LEAntenne) – autoantény pro autorádia , GSM a GPS

LEB – kompletní sortiment elektromagnetických a pneumatických klaksonů pro osobní dodávkové a nákladní automobily.

BEAM – kompletní sortiment elektromagnetických a pneumatických klaksonů pro osobní dodávkové a nákladní automobily.

Parrot – Bluetooth Hands free sady kompaktibilní se všemi mobilními telefony vybavenými funkcí Bluetooth

Navigon – populární přenosné navigace vybavené nejnovějším mapovým softwarem

HaWeKo - konzole do interiéru automobilů pro bezpečné umístění navigačních systémů, multimédií a mobilních telefonů

a další.

Naším prvořadým cílem je trvalá spokojenost zákazníků. Z tohoto důvodu se snažíme, aby naprostá většina z téměř 30.000 položek v naší nabídce byla, připravena k okamžité expedici. Velkou pozornost věnujeme rovněž technickému vzdělávání našich zaměstnanců, aby byly schopni Vám co nejvíce a nejlépe pomoci s řešením Vašich eventuálních technických problémů či dotazů.
Na základě dlouholetých zkušeností s prodejem technických výrobků, je většina nových výrobků před uvedením na trh znovu testována našimi techniky, aby byla zajištěna jejich funkčnost a spolehlivost. Pokud se přesto vyskytnou drobné problémy, poskytujeme kvalitní záruční i pozáruční servis.
Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni. Vaše případné připomínky nebo podněty pro zlepšení naší vzájemné spolupráce velmi oceníme.

Na další spolupráci se těší
Kolektiv AUNIKA Kladno s.r.o.

Nové produkty


Uživatel nepřihlášen, PŘIHLÁSIT | REGISTRACE

0 položek za 0 Kč KOŠÍK

Tvorba www stránek: www.netservis.cz Obchodní podmínky |  Dodací podmínky  |  Reklamační řád

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.