Registrace
Úvodní stránka Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 3 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší, na tuto skutečnost bude kupující upozorněn telefonicky nebo e-mailem a zároveň bude upřesněn termín dodání. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání zboží na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení objednává prodávající. Zásilka se zbožím musí obsahovat daňový doklad.

Způsob dopravy

Zboží je dopravováno do třech pracovních dnů (běžně do 48 hodin), na adresu uvedenou na objednávce prostřednictvím České pošty.

V případě že je kupujícím firma (která se prokázala IČ) bude zásilka zaslána jako Profi balík. Je-li kupujícím soukromá osoba bude zásilka odeslána jako Obchodní balík nebo Obyčejný balík.

Maximální hmotnost jedné zásilky (balíku) muže být 30kg. V případě že objednané zboží přesáhne tuto hmotnost bude odesláno ve více samostatných zásilkách. (balících).

Při dodání zboží je kupující povinen zboží od přepravce řádně převzít, překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky a potvrdit jeho převzetí oprávněnou osobou. Na neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno sepsat škodní protokol nebo převzetí zásilky odmítnout. Následně je nutné o těchto skutečnostech informovat dodavatele a zaslat kopii zápisu o poškození zásilky.

Podmínky doručení zásilky můžete zjistit na Vaší poště nebo na adrese. www.ceskaposta.cz

Cena dopravy

Náklady na dopravu zásilky na území České republiky budou hrazeny kupujícím a jsou stanoveny bez ohledu na cenu, hmotnost a počet balíků jedné zásilky částkou 150,-Kč včetně DPH 21%. Na daňovém dokladu bude tato částka vyznačena jako poštovné.
Copyright by AUNIKA Kladno s.r.o. All rights reserved.

Vytvořil NETservis, redakční systém webredakce e-shop